Eğitmen kadromuzu tanıtacağımız bu  sayfada sizlere bilgi ve becerilerini online veya offline olarak anlatmak isteyen arkadaşlarımızı tanıtacağız.

Online eğitim derken eğitim videolarını hazırlayıp sitemize yükleyeceğiz. sizlerde bu videoları takip ederek gerekli eğitimi almış olacaksınız.

Offline eğitim derken kastettiğimiz ise belirli bir yerde belirli sayıda topluca vereceğimiz eğitimler kastedilmekte. Bu eğitimlerin tüm bilgileri sizlerle paylaşmış olacağız.

Eğitmen olmak isteyen arkadaşlardan isteğimiz eğitmen olmak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz ve Eğitimci Ol sayfasındaki formu eksiksiz doldurup bize göndermenizdir. Yapacağımız değerlendirme ile eğitmen onayı aldığınızda bize eğitim içeriklerini içeren video-görsel-yazıların ulaştırmanızı isteyeceğiz.

eğitimleri katılım ücreti olup olmayacağı tamamen eğitmenin arzusuna bırakılmıştır. aynı konuda birden fazla kişi eğitim verebilir ve eğitime katılanlar bu eğitimleri değerlendirerek daha sonraki katılımcılara ön bilgi verebilir.