Ekibimiz şu an için çekirdek kadro olarak 4 kişiden oluşmaktadır.

Bu 4 kişilik kadro perakende değirmeninin tüm alt yapı işlerini yaparken ayrıca her biri bir alanda ya eğitimci olarak yada yazar olarak kendi görüşlerini sizlerle paylaşmaktadır.

Yaptığımız işler büyümeye başlayınca ekip genişleyecek ve yeni arkadaşlarımız da mutlaka ekibe katılacaktır.

Ekip lideri perakende değirmenini 4 yıl önce hayata alarak tek başına elinden geleni yapan Sedat Aydın‘dır. Sedat sitede haber içeriklerinin güncel olmasını sağlayacak ve sizlere perakende sektöründe ilk haberleri ilk bilgileri sunacaktır.

Yardımcı arkadaşlarımızın başında yeni sitemize alt yapı desteğini veren Barış Çalılı‘dır. Tüm sistemin kusursuzca çalışmasını sağlayacak olan Barış aynı zamanda e-ticaret dünyasının tüm gizli kapaklı bilgilerini sizlere kimse duymadan verecektir. (Tam emin değilim ama yapar diye düşünüyorum. )

Diğer iki yardımcı ekip üyemiz ise özellikle tekstil perakende sektöründe yıllarca çalışmış Recep Gül ve Hikmet Acar arkadaşımızdır.

Recep Gül sitede daha çok görsel içeriklerin oluşturulması ve yönetiminde yer alacaktır. Birbirinden ilgi çekici videoların oluşturulmasında tecrübesini konuşturacaktır.

Bendeniz Hikmet ise bu anlamsız metin gibi birçok metinin yazarlığını yapacağım.

Aklımızda birçok şey var. Fakat hayata geçirmesi biraz zaman alacak. Her yeni şeyi sizlerle ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız. Bizlere bu yolculukta katılabilir ve her türlü desteği sağlayabilirsiniz.

Faydalı işler yapacağımızı umuyorum.

Fazla uzattım.

Yolcu yolunda gerek.

Haydi rastgele!!!